O Mnie

587.jpg

Nazywam się Marta Pawlas, w zawodzie pośrednika pracuję od 2003 roku. Posiadam licencję zawodową numer 6633 uzyskaną w 2007 roku. Jako licencjonowany pośrednik posiadam również polisę odpowiedzialności cywilnej OC numer 2482/922000282995 zawartą z ERGO HESTIA S.A..

Podchodzę do swojej pracy z pasją i należytą jej uwagą, ponieważ zadowolenie moich klientów jest ściśle związane z moim zaangażowaniem i wykształceniem. Nie zajmuję się nieruchomościami z przypadku lecz z wyboru i wykształcenia, w 2006 roku ukończyłam Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami na Wyższej Szkole Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie.

Chcą Państwo kupić lub sprzedać nieruchomość? Mogą być Państwo pewni, że do każdej ze spraw, zarówno tej dużej jak i małej, podchodzę zgodnie ze standardami zawodowymi i co ważne zgodnie z własnym sumieniem. Nie ma spraw ważnych i mniej istotnych, ponieważ każda z nich jest dla mnie tak samo cennym doświadczeniem zawodowym wartym poświęcenia 100% uwagi.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, współpracuję skutecznie z biurami nieruchomości w całym regionie. Kontakty z rzeczoznawcami jak i geodetami usprawnią proces kupna czy sprzedaży.

Nieustannie poszerzam swoją wiedzę i w roku 2013 ukończyłam studia podyplomowe Zarządzanie Sprzedażą na Rynku Usług Finansowych w Wyższej Szkole Bankowości i Finansów w Katowicach. Dzięki pozyskanej tam wiedzy i wieloletniej współpracy z doradcami finansowymi oraz bankami, znajdziemy najlepsze rozwiązania finansowania nieruchomości.

Będąc członkiem BCK-SPON ciągle doskonalę swoje umiejętności i pogłębiam wiedzę związaną z rynkiem nieruchomości uczestnicząc w licznych szkoleniach i seminariach.

Wierzę, że nawiązując współpracę ze mną, będziecie Państwo mile zaskoczeni jakością usług w pośrednictwie i docenią doświadczenie oraz wysiłek włożony w przeprowadzenie transakcji. Zależy mi na Państwa zadowoleniu, gdyż od lat w ten sposób zbudowałam pokaźną bazę zadowolonych klientów i współpracowników, którzy docenili moja pracę.